Bezoek The Rosegarden tijdens Sail Den Helder!

door | jun 14, 2023 | Blog

29 juni tot en met 2 juli 2023 staat Sail Den Helder weer op het programma. Voor de zesde keer zal Sail plaatsvinden in Den Helder. In 1993, 1998, 2008, 2013 en 2017 is het evenement reeds een groot succes geweest. En ook de zesde Sail Den Helder belooft een groot spektakel te worden. Ook bij Entertainmentclub The Rosegarden pakken wij groots uit deze dagen. Geniet van onze sfeervolle club, alwaar wij u een onvergetelijke en spannende avond kunnen bieden. De bruisende sfeer van de club komt volledig overeen met de sfeer tijdens Sail Den Helder. De betoverende zeilschepen in de omgeving van de club geven de finishing touch.

Bij The Rosegarden bieden wij u spanning, sensualiteit en bent u in de ideale omgeving om even tot uzelf te komen. Wij bieden u graag een spectaculair arrangement tijdens deze dagen en verwelkomen u dan ook graag in onze club. Wij zijn geopend van 20:00 uur tot en met 04:00 uur en nemen u graag mee richting een onvergetelijke avond! Kom langs bij ons om te genieten van de sfeervolle warme ambiance in de kenmerkende ongedwongen sfeer.

NIEUWSTE VAN CLUB THE ROSEGARDEN

© 2024 Club the Rosegarden |  Power Internet B.V. |  RJHosting | Power For Jobs